PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401060}
6,5 90 101
ocen
6,5 10 1 90101
6,2 24
oceny krytyków
Grindhouse: Planet Terror
powrót do forum filmu Grindhouse: Planet Terror

Nie kapujecie

ocenił(a) film na 8

Nie rozumiecie że maczeta i oba Grindhouse mają być taki trochę tandetne? w tym tkwi ich geniusz.

ocenił(a) film na 10
marcinsss89

That's fucking right :)

marcinsss89

nom... mhm... wściekłe pięści węża też ... -.-''

ocenił(a) film na 6
corvus1605

rozumiemy ale i tak sredni 6/10

ocenił(a) film na 8
n0ah

ty też jesteś średni i co

marcinsss89

nie dorasta do pięt pierwszej części. Tarantino zrobił ją z klasą, przy nim Rodriguez wychodzi na chłopa z ciągnika

ocenił(a) film na 8
kolontaj

no i dzieci?

marcinsss89

Ogarnij się, film celowo kiczowaty mimo to jest średni i tyle.

ocenił(a) film na 8
Lecho1523

milcz wyjdź stąd

marcinsss89

Sam milcz, zwykły średniak a ty go bronisz hahaha.

ocenił(a) film na 8
Lecho1523

też jesteś średniak

marcinsss89

Broń swojego filmiku fanatyczny buraku.

Lecho1523

Planet Terror jest lepszy od Death Proofa - taka jest prawda objawiona.

0wner2

DP nie widziałem, mimo to PT jest tylko filmem średnim,niezłym,dobrym.

ocenił(a) film na 8
marcinsss89

Idź fanatyku, film średniak buuu.

ocenił(a) film na 8
Lecho1523

milcz

ocenił(a) film na 7
0wner2

tru

ocenił(a) film na 8
Lecho1523

od razu od buraków.. nie można podyskutować jak cywilizowani ludzie,a argumenty też niewąskie posiadasz:P

siwas138

On atakuje wszystkich którym ten film się nie podobał,

ocenił(a) film na 8
marcinsss89

Potwierdzam. Film na pierwsze wrażenie sprawia wrażenie jednego z bardziej tandetnych filmów jakie powstały. Przez to wrażenia moi znajomi nawet nie oglądali. Ich strata... Ponieważ poza tym, że jest wzorowany na tani film gore jest masa świetnych pomysłów i nakręconych scen. Lepszych strzelanin do "martwych" nie widziałem w żadnym innym filmie. Co więcej... W tym filmie widzą tylko tandetę, podczas gdy w Death Proof mimo iż też występuje już nie.

Zawód niektórych co do filmu zapewne jeszcze mógł wziąć się z tego, że pierwszą część wyreżyserował Tarantino i spodziewali się, że 2 część też będzie oparta o dialogi i statyczne sceny. W USA z tego co kojarzę filmy były wyświetlane w kinach jako jeden film. I dobrze stwierdzili, że w Europie tak się nie da, ponieważ ludzie nie zrozumieją koncepcji 2 połączonych filmów w jeden. Niestety jak widać ludzie nie rozumieją także, że to są 2 odmienne stylistycznie filmy i do każdego podchodzić inaczej.

Film może do mojego Top 10 by się nie zakwalifikował, ale już do Top 15 na pewno.

EDIT. Film posiada także świetny, klimatyczny soundtrack, który warto puszczać sobie na co dzień.

ocenił(a) film na 8
djskoczny

w końcu ktoś normalnie gdada

marcinsss89

Ktoś ma tak debilne zdanie jak ty i od razu mądrze gada, rób tak dalej dupolizie. Co w tym filmie jest takiego że zasługuję na to by nazwać go bardzo dobrym, rozpadające się przyrodzenie QT ? Wytłumacz mi, sam DP był o wiele lepszy.

ocenił(a) film na 8
Lecho1523

ku..wa

marcinsss89

Miło mi, Lecho jestem.

Lecho1523

Denerwowały mnie grindhouse 2 i maczeta! Sporo tych samych aktorów powtarzających się i ta ekipka tego Rodigueza na nerwy mi działa sporawo!

ocenił(a) film na 4
marcinsss89

rozumiemy, ale to nic nie zmienia...
za to Ty nie rozumiesz, że inni rozumieją, tylko może im to nie pasować, rozumiesz?

marcinsss89

Chociaż zgadzam się z trolem, to jednak trol. Nie karmcie trola ;]

ocenił(a) film na 7
marcinsss89

Ten film był tak debilny że aż momentami śmieszny, fajne sceny walki z zombie, i dobry soundtrack. 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones