PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401060}
6,5 90 121
ocen
6,5 10 1 90121
6,3 25
ocen krytyków
Grindhouse: Planet Terror
powrót do forum filmu Grindhouse: Planet Terror

W tym filmie dopatrzylem sie dwóch bledów: 1. jak ona miala karabin zamiast nogi, jakim cudem on wystrzelił niepociągając za spust.
2. ostatnia scena jak zamiast m16 miala minguna, zastrzelila zombielca- rozawlila mu głowe na kawałki, a upadł z głową?

użytkownik usunięty
adamo0010

Ja bym przyczepił się żywych trupów:)

To

było

dobre :D

wręcz rewelacyjne XD

użytkownik usunięty

ja tam sie obsmialam niezle. to nie jest powazne kino i nie mialo byc, z
zalozenia miala to byc zabawa motywami ze starych, badziewnych filmow
wlasnie typu ,,grindhouse'', o ile dobrze pamietam,i mi sie podobalo.
ogladalam film, nie wypatrywalam bledow. Najpierw miala noge stolowa, wiec
jak zmienila ja na karabin, to czemu nie mogla zmienic na inny? a z tym
pociaganiem za spust, no to nie zauwazam, zeby to bylo bardzo istotne xD
ale te trupy...

adamo0010

no trzeba przyznać, że ta akcja była śmiechowa xD Trzeba mieć niesamowitą fantazję... Warto dodać, że owej broni ani razu nie trzeba było ładować ;P

adamo0010

sorry ale filmom Rodrigueza nie zarzuca sie braku realizmu;]]]

ocenił(a) film na 9
TheJ4ck4L

Dokładnie ;) A zwłaszcza temu

TheJ4ck4L

Racja. Ale ja nie zarzucam barku realizmu, tylko chwalę fantazję ;P;] a to różnica ;]

ocenił(a) film na 1
adamo0010

Równie kretyńskich filmów na świecie jest niewiele

terrarium

a jaki w nich urok...:D




ocenił(a) film na 4
adamo0010

eeech:) pojechali po bandzie xD tylko błagam! żadnego vol.3 XD

ocenił(a) film na 8
Nicolis

Ludzie czy wy naprawdę nic z tego filmu nie zrozumieliście??? Ogarniacie słowo pastiż???

użytkownik usunięty
bealian

Chyba pastisz, ale Twoje zdanie popieram. Od początku możnaby się spodziewać, że wielu polskim widzom ten film się nie spodoba... Ale fakt, że jest ich aż tylu wprawie mnie w stan graniczny między furią, zażenowaniem i żalem. Powinny być 2 skale ocen dla Planet Terror, specjalna dla tych którzy niską ocenę argumentują "kolejny bezmózgi film o zombie" (parafrazując jeden z bardziej oryginalnych i błyskotliwych cytatów), oraz normalna dla tych którzy potrafią ocenić tą producję w szerszym pojęciu niż "kino akcji"

ocenił(a) film na 5

Po prostu domorosli krytycy chca widziec o wiele wiecej niz jest
rzeczywistosci. Film wyszedl slabo ale wolicie sie madrzyc niz to przyznac.
Sam bardzo lubie Filmy tarantino ktore sa klasa sama w sobie a i filmami o
zombie nie pogardze ale na milosc boska nie laczmy Tarantino i nieumarlych
bo wychodzi z tego lekko zgnile i ciezkostrawne danie

ocenił(a) film na 10

a ja juz na zawsze bede pamietac pewnego smutnego polaczka, ktory filmowi transformers zarzucal brak realizmu, za duzo animacj, za duzo robotow i .. brak głębokiej fabuły


mysle,ze niedlugo powodem do zlej oceny myszki miki bedzie to, ze byla rysunkowa

ocenił(a) film na 4
bealian

Ty chyba tego pojęcia też nie ogarniasz.
Co tu dużo mówić, film niewielu osobom przypadł do gustu i chwała wam za to, ze znaleźli sie jacyś zapleńcy, którzy poptrafią z tej jatki wyciagnać jakies większe wartości

ocenił(a) film na 9
adamo0010

Film jest pastiszem horrorów. O to właśnie chodziło reżyserowi. Tu wszystko trzeba traktoeać z przymrużeniem oka, ale niektórzy tego nie rozumieją i oglądają film jak czysty horror.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones