PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401060}
6,5 90 111
ocen
6,5 10 1 90111
6,3 25
ocen krytyków
Grindhouse: Planet Terror
powrót do forum filmu Grindhouse: Planet Terror

nowy temat na forum

ocenił(a) film na 3

zabawne jak by ten film wyreżyserował ktoś inny i nie pojawiało w nim się nazwisko
Tarantino to każdy by dał 1-2/10 i by powiedział że szmira a tak mamy dopatrywanie się w
tym czymś czegoś szczególnego. Nie lubię takich rąbanek. Pytanie po co oglądałęś??
Proste gdymym nie oglądał nie mógłbym oceniać. A tka mamy straszną papkę wymieszaną
w sosie krwi i czego tam sobie człowiek nie wymyśli. Straszne. Wiadomo są osoby którym
się to szczerze podobało ale to wg mnie troche dziwne upodobanie. Nie twierdze że takie
filmy nie powinny powatawać ale ciekawi mnie czy kto dał więcej niż 7 szukał takich tytułów
aby zaspokoić głód oglądania co bądź jak dla niego filmu dobrego lub b. dobrego.
Może skomplikowane ale proszę zacząć od zabawne to może wyda się to ligiczne. :)

ocenił(a) film na 6
harris

Dla mnie nie robi to specjalnej różnicy czy nakręcił by to Tarantino czy Rodirguez czy ktokolwiek inny.
Lubie takie kiczowate kino klasy B i tutaj właśnie o to chodziło - żeby był kicz/groteska itd. (nie będę pisać dlaczego dałam tylko 6/10, bo nie o tym chciałam).
Widzisz, Ty się dziwisz jak można lubić takie filmy, a ja np. dziwie się jak można lubić komedię romantyczne. To już jest kwestia upodobań. Jeden lubi takie filmy jak Planet Terror, drugi lubi głupkowate komedie z Adamem Sandlerem, a trzeci dramaty.
Poza tym nie bardzo rozumiem po co oglądać film z "klimatów" których się nie trawi, nawet tylko po to żeby móc potem powiedzieć że nie wystawiło się oceny bez oglądania, ale to już Twoja sprawa ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones