FergieI

Stacy Ann Ferguson

6,7
835 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Fergie

Nie mogę słuchać, jak moje koleżanki zachwycają się nią, zresztą podobnie jak i tymi innymi popowymi gwiazdkami. Dla mnie ona nic w sobie ciekawego nie ma, a niedawno słyszałam, że uczy się tańczyć na rurze dla swojego faceta :/

użytkownik usunięty
DressedToKill

Ja też jej nie trawie,a wiele osób własnie w koło się nią zachwyca!... A mnie wyjątkowo wręcz drażni :/

użytkownik usunięty
DressedToKill

głosu wspanialego nie ma. to prawda.. kolejna typowa popowa gwiazdka.. bleeee
a to, że sie uczy tańczyc na rurze dla swojego faceta to juz jej sprawa.

umie śpiewać :P ale wolałam ją jak była z BEP nie solo...

użytkownik usunięty
Aleks1662

O tak. Nie ma ciekawej barwy glosu. Mnie tez mozna nauczyc profesjonalnego spiewu, ale barwa raczej nie... Jesli chodzi o muzyke to jestem bardzo wybredna. Stawiam na nietypowa barwę. Aguilera, Knowles, Charles(:)), Seal. Ale to jestem ja ;)

Ja nie mogę! To wy albo głusi jesteście albo mylicie z kimś Fergie!!!
Ona ma potężny głos, wystarczy posłuchać "Be italian" z Nine, albo po prostu obejrzeć jakiś koncert z BEP...

6martus6

potwierdzam. niektórzy mają wrodzony talent śpiewu, i trzeba ich poprostu tylko poduczyć, a niektórych już się śpiewu nie nauczy, bo niestety nadepnął im słoń na ucho, tak jest np. z Mandaryną. to jest dopiero beztalencie !

daria00

Jak ktoś uważa ze Fergie nie ma głosu to jest chyba idiotą. Która z obecnych piosenkarek zaśpiewała by tak jak ona Be Italian co??? Żadnej by się to nie udało. Dlatego Marshall wybrał ją do roli Saraghiny bo do tego potrzeba mocnego śpiewu. Także w piosence Gettin Over You pokazała że umie śpiewać.

DressedToKill

Śpiewać umie, ale aktorka a niej marna...

katarynac

Akurat jeszcze nie trafiła na film w którym mogła by się wykazać aktorsko. A bardzo na takowy liczę bo uwielbiam ją. Właśnie po obejrzeniu NINE ją tak bardzo polubiłem. W tym filmie pobiła nawet samą Nicole Kidman i Penelope Cruz. Bardzo się cieszę że tak się zaangażowała. A niesamowitego BE ITALIAN mogę słuchać bez końca. Aktorsko akurat wywiązuje się bardzo dobrze tylko wiele osób uważa że jak piosenkarka to będzie marna aktorka. Jennifer Lopez jest bardzo fajną aktorką komediową a przyznawanie jej za każdy film złotą maliną to jakaś kupa śmiechu. Sposób na teściąwą był fenomenalny. A o pokojówce na manhatanie już nie wspomnę.

kamil10025

Dlaczego wy jej talent wokalny oceniacie po filmach, gdzie wszystko jest poprawiane? Posłuchajcie sobie jak śpiewała na mistrzostwach świata piłki nożnej. Wstyd było tego słuchać, ona nie umie śpiewać, a płyty wydawać nawet Mandaryna potrafi.

Binula

Ja tam lubie BEP , a szczerze nie widzialem ani jednego Filmu z Fergie jak dotad , wiec Binula gadasz glupoty.
Kazdy ma inny gust wiadomo , ale mi jej spiew sie podoba , wiadomo na plytach glos jest poprawiany itp , ale koncerty BEP live tez mi sie podobaja.

Onehitopfer

A moim zdaniem to właśnie wykazała się aktorsko..Była rewelacyjna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones