Rose McGowanI

Rose Arianna McGowan

7,2
5 791 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rose McGowan

Po najnowszym odcinku Once Upon a Time jestem w szoku. Taka prześliczna kobieta za
dotknięciem skalpela przeistoczyła się w karykaturę samej siebie. Przestroga, żeby starość
brać jaką jest, albo zainwestować w dobrego chirurga, a nie z promocji :P

zuzahnna

Tylko, że Ona miała wypadek. I dlatego miała operacje, radzę więcej poczytać, a nie oceniać kogoś od razu.

Damx123

No i poczytałam, na dowód link.http://celebsnetworth.org/rose-mcgowan-plastic-surgery/ Nie wiem co prawda jaki wypadek miałby kwalifikować do powiększania ust, ale cicho o tym w internecie. Mickey Rourke też tłumaczy się walkami bokserskimi, a zrobił sobie lifting. Oceniać? Aktorką jest dobrą, źle wybrała chirurga i zrobiła sobie krzywdę. Ot co.

zuzahnna

*Miałam na myśli oczywiście, że cicho w internecie o operacji ust spowodowanej ich zniekształceniu po wypadku. Faktycznie zoperowała sobie powiekę po wypadku samochodowym, ale na tym nie poprzestała.

zuzahnna

Usta od zawszę miała dziwne :)
Więc może już wcześniej coś było.
Poza tym to zależy od zdjęcia też. Dla mnie nie wygląda wcale tak źle :) w once upon a time również.
Wygląda, że nie jest to naturalne :) ale tragedii nie ma.
Stara Cora też wygląda jak po operacjach, więc dobrze dobrali :)

Damx123

Co racja to racja. Jak matka i córka.

zuzahnna

Twarz ma bardzo naciągniętą. P odcinku to zauważyłam. Jest to widoczna zmiana. I niech nikt oczu nie zamydla wypadkiem.

zuzahnna

Na początku 2007 roku Rose przydarzył się nieprzyjemny wypadek - poduszka powietrzna w jej samochodzie eksplodowała, tłukąc okulary przeciwsłoneczne, które dotkliwie pokaleczyły jej twarz. Aktorka musiała poddać się operacji plastycznej, rekonstruującej powieki.
A usta to se przy okazji zrobiła...:(

naka1234

Polecam książkę "Odważna". Jej biografia. Wypadek to była ściema, która wymyślili jej hollywoodzcy "przyjaciele".

Olivia_Kre

Jest dostępna w Polsce ?

mamel

tak, ja wypożyczałam z biblioteki ;)

zuzahnna

Zawsze zdumiewa mnie te bezrefleksyjne okrucieństwo kobiet wobec urody innych kobiet… Taki bezmiar bezwzględności i potrzeba ranienia.

Woooo

Jakżeż to głębokie… czymżeż nieszczęsna Rose sobie zasłużyła byśmy tak ją ranili tu, ileż cierpieć przez nas musi, nieszczęsna… zdumiewające okrucieństwo, zaiste!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones